אודות

שמי הילה אפללו, אני נטורופתית ומרצה מנוסה לרפואה משלימה, פסיכולוגיה חיובית, מורה ליוגה ומיינדפולנס ועוד. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית. לימודי הנטורופתיה כללו התמחות בת שנתיים בבית חולים אסף הרופא, במחלקה לרפואה משולבת (טבעית וקונבנציונלית). הכשרתי נטורופתים במכללות לרפואה משלימה (באוניברסיטה הפתוחה, ובסמינר הקיבוצים). אני חוקרת ועוסקת באכילה רגשית ודימוי גוף, מלמדת יוגה, מדיטציה, פסיכולוגיה חיובית ומניעת שחיקה. מציעה סדנאות בתחומים אלה, הן לאירועים פרטיים והן לארגונים גדולים.

הייתי בעברי שותפה ביקב בוטיק, משפחתי קטן ושותפה מייסדת של סטארט-אפ לחינוך שנמכר לימים לחברה גדולה יותר. כמו כן, הייתי הבעלים של חברת קייטרינג איטלקית נוטפת שמנת, שהפכה בהדרגה לסדנאות בישול בריא.

התחלתי את המסע שלי כמעשנת כבדה, מכורה לדיאט קולה וקפה. נגמלתי לאט לאט מההרגלים האלה. כל שנה הצלחת שלי נראתה אחרת, תוך כדי תהליך ניסוי וטעייה נרחב, כך מצאתי את תוכנית התזונה המתאימה לי ביותר. היום אני ניזונה מתזונה טבעונית.

אני מלמדת את שיטת ״תזונת הניקוי האדומה״ כבר למעלה מעשור, ותלמידי הם אלה שעודדו אותי לכתוב את הספר "The Red Detox Diet", שהיה רב מכר באמזון.

אני נשואה ואימא לשלושה. חזרנו ב 2021 לישראל אחרי 3.5 שנים של רילוקיישן בדבלין, אירלנד, שהיה מסע משמעותי מעבר לים ולתוך עצמי. בזמן השהות באירלנד כתבתי את הרומן הראשון שלי ״המקשיבה״ שיצא לאור עם שובנו לישראל, אני מתרגלת באופן קבוע יוגה ומיינדפולנס.
היום אני סטודנטית לפסיכותרפיה נפשית גופנית מבוססת מיינדפולנס במרכז שילוב ועושה את הפרקטיקום שלי בבית החולים הפסיכיאטרי באר שבע במחלקת מיינדפולנס.