אודות

אני הילה אפללו, נטורופתית ומרצה מנוסה לרפואה משלימה, בעיקר תזונה וניקוי רעלים. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית. סיימתי התמחות בת שנתיים בבית חולים אסף הרופא במחלקה לרפואה משולבת (טבעית וקונבנציונלית). הכשרתי נטורופתים במכללות לרפואה משלימה. אני חוקרת ועוסקת באכילה רגשית ודימוי גוף, מלמדת יוגה, מדיטציה, פסיכולוגיה חיובית ומניעת שחיקה. מציעה סדנאות בתחומים אלה, הן לאירועים פרטיים והן לארגונים גדולים.

הייתי בעברי בעלים של יקב בוטיק, משפחתי, קטן ושותפה מייסדת של סטארט-אפ לחינוך שנמכר לימים לחברה גדולה יותר. כמו כן, הייתי הבעלים של חברת קייטרינג איטלקית נוטפת שמנת, שהפכה בהדרגה לסדנאות בישול בריא.

התחלתי את המסע שלי כמעשנת כבדה, מכורה לדיאט קולה וקפה. נגמלתי לאט לאט מההרגלים הרעים האלה. כל שנה הצלחת שלי נראתה אחרת, תוך כדי תהליך ניסוי וטעייה נרחב. כך מצאתי את תוכנית התזונה המתאימה לי ביותר. היום אני ניזונה מתזונה טבעונית.

אני מלמדת את שיטת ״תזונת הניקוי האדומה״ כבר למעלה מעשור, ותלמידי הם אלה שעודדו אותי לכתוב את הספר "The Red Detox Diet", שהיה רב מכר באמזון.

אני נשואה ואימא לשלושה. גרה בדבלין, אירלנד, אישה במסע. אוהבת לרוץ בפארק, ללכת ברחובות הרטובים, מתרגלת באופן קבוע יוגה ומיינדפולנס ואפילו עשיתי פעם טריאתלון, רק כדי לראות שאני יכולה.